Realizacja Strony Internetowej

Stronę internetową firmy Di-Szlif wykonała agencja interaktywna NetMonster Strony Internetowe

Strony internetoweProjekt graficzny strony internetowej wykonało Studio Graficzne Mantikora. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas strony internetowe spełniała wszystkie standardy dostępności i widoczności na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wadliwych funkcjonalności lub błędów w działaniu niniejszej strony internetowej – prosimy o kontakt pod adresem: www.netmonster.pl

W treści wiadomości prosimy podać nazwę strony i problem, który został zauważony. Dziękujemy za wszelkie informacje dotyczące problemów w użytkowaniu tej strony.

Pragniemy również poinformować, iż nie odpowiadamy za treści merytoryczne i materiały umieszczane na niniejszej stronie, jednakże w przypadku stwierdzenie błędów w informacjach czy materiałach dostępnych na stronie, prosimy o kontakt z administratorem niniejszej strony. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

Za realizację niniejszej strony internetowej odpowiada również:
projekty graficzne
hosting i opieka nad stroną
optymalizacja i pozycjonowanie

Przewiń do góry

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.
Call Now ButtonZadzwoń 606 338 704