Cyklinowanie bezpyłowe Puszczykowo

Zajmujemy renowacją i odnową drewnianych podłóg z desek i parkietów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie w branży i sprawdzony zespół fachowców. Świadczymy usługi na terenie Puszczykowa i w okolicach.

Zapytaj o usługę

Piękna i zadbana drewniana podłoga to niewątpliwie atut każdego pomieszczenia, niestety z czasem podłoga traci swój blask i estetykę


Aby odzyskać dawny blask drewnianej podłogi czy parkietu polecamy cyklinowanie  bezpyłowe dla klientów z Puszczykowa i okolic. Cyklinowanie jest sprawdzonym sposobem na odnowienie lub renowację parkietu, drewnianej podłogi z desek. Wybierz doświadczonych cykliniarzy z Di-Szlif! Dzięki doświadczeniu wiemy, że usługa cyklinowania podłogi różni się w zależności od stanu, wieku oraz gatunku parkietu. Di-Szlif jest firmą, która specjalizuje się w renowacji podłóg drewnianych. Realizujemy zlecenia od 11 lat i wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym renomowanych producentów sprzętu do renowacji i cyklinowania posadzek. Dbamy by, szlifowana podłoga była idealnie gładka, stosujemy wysokiej jakości papiery ścierne o szerokim przedziale gradacji. Dzięki temu powierzchnia podłogi po wykonaniu cyklinowania jest wolna od nieestetycznych smug, które mogą powstać przy nieumiejętnym wykonaniu szlifowania. Zwiększamy swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Podchodzimy do każdego zlecenia z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ minimalny błąd może spowodować zniszczenie podłogi i narazić Klienta na dodatkowe koszty związane z odnowieniem parkietu. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i możemy zagwarantować Państwu, iż wizualny efekt będzie w pełni satysfakcjonował, a odrestaurowana drewniana podłoga, będzie służyła kolejne długie lata.

 

Oferta firmy Di-Szlif: Cyklinowanie podłóg dla klientów z Puszczykowa i okolic


Cyklinowanie parkietu wykonujemy specjalną maszyną szlifującą (cykliniarką), która ma na celu dokładne zdarcie starej, zużytej warstwy farby, lakieru, oleju, a także wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna. Renowacja podłogi odbywa się stopniowo w 3-4 etapach, przy użyciu papieru ściernego o różnej ziarnistości. Cyklinowanie wyrównuje wszelkie nierówności, rysy, przebarwienie i plamy powstałe podczas lat użytkowania drewnianej posadzki. Po wycyklinowaniu drewniana podłoga, parkiet, deska, czy mozaika — odzyska swój pierwotny szlachetny piękny wygląd i będzie wyglądać jak nowa położona. Dopiero po wycyklinowaniu podłogę można lakierować, woskować, olejową lub barwić. 

 

Cyklinowanie bezpyłowe Puszczykowo to nasza kompleksowa oferta na renowację starej i zniszczonej podłogi


Cyklinujemy w zasadzie wszystkie posadzki z drewna a podłogi wykonane z drewna litego, możemy cyklinować, nawet kilka razy w trakcie ich użytkowania. Cyklinowanie podłogi powinno być wykonywane średnio co 10-12 lat. Regularne cyklinowanie  i konserwowanie powierzchni podłogi  pozwoli cieszyć się jej pięknem przez długi czas.

Cyklinowanie wykonujemy na wszystkich podłogach drewnianych:

  • podłodze z litych desek
  • podłodze z desek malowanych farbą olejną
  • podłodze z mozaiki parkietowej
  • parkiecie

Zapraszamy do kontaktu

Cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parkietów Puszczykowo i okoliczne miejscowości

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg z desek i parkietów świetnie sprawdza się w przypadku renowacji posadzek w już umeblowanych mieszkaniach

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem umożliwiającym nam zaoferowanie Państwu cyklinowanie bezpyłowe parkietów i połóg drewnianych. Dzięki bardzo efektywnym pochłaniaczom pyłu zamontowanym na naszych maszynach możemy zaoferować Państwu cyklinowanie bezpyłowe, które do minimum ograniczy pylenie podczas wykonywania szlifowania i zapobiegnie osadzaniu się dużej ilości pyłu i kurzu na ścianach i meblach. Cyklinowanie bezpyłowe jest znacznie bardziej komfortowe dla klienta i radykalnie podnosi standard wykonanej usługi szlifowania, do minimum zmniejszając prace porządkowe po wykonanym cyklinowaniu.

Czy zawsze trzeba wykonać cyklinowanie podłogi?

Często otrzymujemy zapytania od Klientów z Puszczykowa czy renowacje podłogi można przeprowadzić bez cyklinowania.

Drewnianą podłogę można odrestaurować bez szlifowania jedynie w przypadku kiedy lakier bądź olej  nie jest przetarty w całości aż do gołego drewna. W takim przypadku wystarczające będzie zmatowienie powierzchni podłogi odpowiednią maszyną, która usunie drobne rysy, przebarwienia, plamy czy zabrudzenia ze starej  powierzchni. Tak przygotowana podłoga jest gotowa na nałożenie nowej warstwy lakieru bądź oleju. Ważne jest, aby zwrócić się do profesjonalnej firmy cykliniarskiej odpowiednio wcześniej i wykonać odnowienie podłogi, zanim warstwa lakieru czy oleju zostanie całkowicie starta i zniszczeniu ulegnie już samo drewno podłogi. Wczesna reakcja pozwoli zaoszczędzić również czas i pieniądze, ponieważ koszt zmatowienia parkietu lub desek jest niższy od wykonania pełnego cyklinowania.

Montaż i sprzedaż dębowej podłogi z deski warstwowej i litej. Oferta dla klientów z miasta Puszczykowo. Profesjonalne wykańczanie wnętrz przy użyciu drewna:

  • Montaż podłóg drewnianych 
  • Cyklinowanie bezpyłowe 
  • Tarasy drewniane 
  • Renowacja schodów 
  • Odnowa parkietów
  • Sprzedaż desek podłogowych dębowych warstwowych i  z litego drewna
Przewiń do góry

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.
Call Now ButtonZadzwoń 606 338 704