Cyklinowanie bezpyłowe Leszno

Zajmujemy renowacją i odnową drewnianych podłóg z desek i parkietów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie w branży i sprawdzony zespół fachowców. Świadczymy usługi na terenie Leszna i powiatu leszczyńskiego.

Zapytaj o usługę

Cyklinowanie bezpyłowe parkietów i podłóg drewnianych Leszno i okolice

 

Cyklinowanie jest sprawdzonym sposobem na odnowienie i renowację parkietu, drewnianej podłogi z desek. To szereg czynności dzięki, którym drewniana podłoga może odzyskać swoje piękno i wyjątkowy charakter.

Cyklinowanie Podłogi Luboń

Di-Szlif jest profesjonalną firmą, która specjalizuje się w renowacji podłóg drewnianych dla klientów z Leszna i całej Wielkopolski od ponad 11 lat. Realizujemy zlecenia, pracując tylko na profesjonalnym sprzęcie. Systematycznie zwiększamy swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Podchodzimy do każdego zlecenia z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ minimalny błąd może spowodować zniszczenie podłogi i narazić Klienta na dodatkowe koszty związane z odnowieniem parkietu. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym renomowanych producentów sprzętu do renowacji i cyklinowania posadzek. W Di-Szlif dbamy by, szlifowana podłoga była idealnie gładka. Stosujemy wysokiej jakości papiery ścierne o szerokim przedziale gradacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że usługa cyklinowania podłogi zależna jest od stanu, wieku oraz gatunku parkietu. Dlatego, aby polepszyć jakość naszych usług, zawsze przed rozpoczęciem prac robimy oględziny, które są nieodpłatne. W czasie takiego spotkania wykonujemy dokładne pomiary, oceniamy stan podłogi oraz opowiadamy jaki efekt zostanie uzyskany po wykonaniu usługi.

Oferta firmy Di-Szlif: Cyklinowanie podłóg dla klientów z Leszna i całego powiatu leszczyńskiego

Cyklinowanie parkietu wykonujemy specjalną maszyną szlifującą (cykliniarką), która ma na celu dokładne zdarcie starej, zużytej warstwy farby, lakieru, oleju, a także wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna. Renowacja podłogi odbywa się stopniowo w 3-4 etapach, przy użyciu papieru ściernego o różnej ziarnistości. Cyklinowanie wyrównuje wszelkie nierówności, rysy, przebarwienie i plamy powstałe podczas lat użytkowania drewnianej posadzki. Po wycyklinowaniu drewniana podłoga, parkiet, deska, czy mozaika — odzyska swój pierwotny szlachetny piękny wygląd i będzie wyglądać jak nowa położona. Dopiero po wycyklinowaniu podłogę można lakierować, woskować, olejową lub barwić.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i możemy zagwarantować Państwu, iż wizualny efekt będzie w pełni satysfakcjonował, a odrestaurowana drewniana podłoga, będzie służyła kolejne długie lata!

Cyklinowanie bezpyłowe Leszno- nasza kompleksowa oferta na renowację starej i zniszczonej podłogi

 

Cyklinujemy w zasadzie wszystkie posadzki z drewna a podłogi wykonane z drewna litego, możemy cyklinować, nawet kilka razy w trakcie ich użytkowania. Cyklinowanie podłogi powinno być wykonywane średnio co 10-12 lat. Regularne cyklinowanie i konserwowanie powierzchni podłogi  pozwoli cieszyć się jej pięknem przez długi czas.

Cyklinowanie wykonujemy na wszelkich podłogach drewnianych zarówno olejowanych, jak i lakierowanych:

  • podłodze z litych desek
  • podłodze z desek malowanych farbą olejną
  • podłodze z mozaiki parkietowej
  • parkiecie

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu omówienia szczegółów i wstępnej wyceny zlecenia.

Cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parkietów Leszno i okoliczne miejscowości

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg z desek i parkietów świetnie sprawdza się w przypadku renowacji posadzek w już umeblowanych mieszkaniach

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem umożliwiającym nam zaoferowanie Państwu cyklinowanie bezpyłowe parkietów i połóg drewnianych. Dzięki bardzo efektywnym pochłaniaczom pyłu zamontowanym na naszych maszynach możemy zaoferować Państwu cyklinowanie bezpyłowe, które do minimum ograniczy pylenie podczas wykonywania szlifowania i zapobiegnie osadzaniu się dużej ilości pyłu i kurzu na ścianach i meblach. Cyklinowanie bezpyłowe jest znacznie bardziej komfortowe dla klienta i radykalnie podnosi standard wykonanej usługi szlifowania, do minimum zmniejszając prace porządkowe po wykonanym cyklinowaniu.

Czy zawsze trzeba wykonać cyklinowanie podłogi?

Często otrzymujemy zapytania od Klientów z Leszna czy renowacje podłogi można przeprowadzić bez cyklinowania.

Drewnianą podłogę można odrestaurować bez szlifowania jedynie w przypadku kiedy lakier bądź olej  nie jest przetarty w całości aż do gołego drewna. W takim przypadku wystarczające będzie zmatowienie powierzchni podłogi odpowiednią maszyną, która usunie drobne rysy, przebarwienia, plamy czy zabrudzenia ze starej  powierzchni. Tak przygotowana podłoga jest gotowa na nałożenie nowej warstwy lakieru bądź oleju. Ważne jest, aby zwrócić się do profesjonalnej firmy cykliniarskiej odpowiednio wcześniej i wykonać odnowienie podłogi, zanim warstwa lakieru czy oleju zostanie całkowicie starta i zniszczeniu ulegnie już samo drewno podłogi. Wczesna reakcja pozwoli zaoszczędzić również czas i pieniądze, ponieważ koszt zmatowienia parkietu lub desek jest niższy od wykonania pełnego cyklinowania.

Montaż i sprzedaż dębowej podłogi z deski warstwowej i litej. Oferta dla klientów z miasta Leszno. Profesjonalne wykańczanie wnętrz przy użyciu drewna:

  • Montaż podłóg drewnianych 
  • Cyklinowanie bezpyłowe 
  • Tarasy drewniane 
  • Renowacja schodów 
  • Odnowa parkietów
  • Sprzedaż desek podłogowych dębowych warstwowych i  z litego drewna
Przewiń do góry

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.
Call Now ButtonZadzwoń 606 338 704